Bądź ciekawy i aktywny!

Po co nam nauka na wakacje? Bo taka nauka w wolnym czasie wpływa na dobre samopoczucie. Czerpiemy nowe pomysły, jesteśmy ciekawi świata, uczestniczymy w życiu lokalnej społeczności – często to edukacja samoczynna, taka mimochodem, automatyczna. Dlatego też już teraz zapraszamy na środowe warsztaty ceramiczne!

 

Jak się uczyć w wakacje? Dzieląc się umiejętnościami z innymi i od nich czerpać, wspierać ludzi aktywnych i „zarażać się” od nich aktywnością, zainteresować się czymś co ciekawi i daje radość, uprawiać nowy sport, obserwować zmiany w przyrodzie. Jest tak wiele do poznania, a to właśnie jest nauka.

 

Dlaczego warto się angażować? Wspólnie podejmowane działania dają radość i poczucie spełnienia, pomagają wzmocnić pewność siebie, empatię wobec potrzeb innych, odporność na trudne zdarzenia codzienności. Zaangażowanie wywołuje pozytywne emocje, buduje relacje, a tym samym powoduje rozwój.

 

Właśnie takie wartości i cechy nabywamy podczas warsztatów w ramach projektu „Budujemy MOST”. My już teraz zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w warsztatach ceramicznych „Z niczego – coś” w zagrodzie edukacyjnej „W Międzyczasie”, w środę (5 sierpnia) od godziny 9.00 rano. Bądźcie uważni i ciekawi świata, aby nie ominęło Was coś interesującego, co pobudzi Wasze zaangażowanie. Bądźcie aktywni! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *