Dziennikarskie skoki zakończone telemarkiem

Rzeczywiście skakaliśmy dzisiaj niesamowicie i to się bardzo podobało! Tematów było wiele, jednak zaczęliśmy od dziennikarstwa, przede wszystkim sportowego.

 

Pan Bartosz Leja jako dziennikarz sportowy, fotograf, pasjonat sportu, skoków narciarskich i słowa pisanego, rozpoczął spotkanie od opowieści o znaczeniu dziennikarstwa w naszej codzienności, o tym jak pracuje redakcja, jaka jest rola ludzi pracujących w zespole i jak ważna jest komunikacja.

Narty sprzed 80 lat, na których dzieci ślizgały się na Szegdach, kombinezony polskich skoczków, narty Jakuba Kota i pocztówki, również z autografami skoczków z całego świata – to wielość wątków, w które obfitowały warsztaty dziennikarskie. Ważne są wszędzie relacje i o nich oraz wzajemnej komunikacji też sporo mówiliśmy.

Uczestnicy zajęć przygotowali swoje mini przesyłki pocztowe – pocztówki, karty, kartki, listy z pozdrowieniami i osobiście nadali je w Urzędzie Poczty Polskiej w Adamówce. Szefowej poczty, pani Joannie, która opowiedziała, jak dawniej funkcjonowała poczta i jak dostarczano przesyłki serdecznie dziękujemy za pouczające wakacyjne spotkanie.

Na podsumowanie dnia „skoczyliśmy” do Urzędu Gminy Adamówka, gdzie słodko przyjął nas gospodarz gminy pan Wójt Edward Jarmuziewicz. Dowiedzieliśmy się jak funkcjonuje samorząd terytorialny, jaka jest jego rola i jakie potrzeby mieszkańców on zaspokaja. My opowiedzieliśmy o naszych działaniach w projekcie i o tym, jak uczymy się bawiąc i bawimy się ucząc na wakacjach. Życzyliśmy gospodarzowi Gminy Adamówka dużo zdrowia, wytrwałości, radości, miłych dni i jak najmniej problemów w pracy.

„Między nami w Międzyczasie” rzeczywiście działo się wiele niesamowitych zdarzeń, a o tym przekonacie się w naszej fotograficznej relacji.

Panu Bartoszowi dziękujemy za ciekawe zajęcia, podczas których przeżyliśmy dziennikarską wyprawę zakończoną telemarkiem.

Zapraszamy też na stronę SkokiPolska.pl – skoki narciarskie >>>

 

Fotorelacja MEDIABAR:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *