Podróż ze smakiem

„Dzisiejsze wasze tworzenie ma smakować!” – to główna zasada warsztatów. Na początek emocjonalny wykład pani Elżbiety Starzak o barwach, ich postrzeganiu, nieograniczaniu wyobraźni i o tym, że mamy jak najwięcej mieszać, a połączone barwy mają mieć „smak”.

Kolejne zajęcia kreatywności „Wiem, potrafię, zrobię” – to atrakcyjnie spędzony czas. Trzy barwne anioły z poprzednich zajęć zostały wzorami do opowieści o kolorach i tworzeniu piękna. Autorzy prac otrzymali książkowe super nagrody „Międzyczasu” z dedykacjami pani Elżbiety i wpisem „Jesteś twórcą”.

Część warsztatów poświęcono refleksji podsumowującej czas dotychczas sądzony na „budowaniu MOST-u”. „W Międzyczasie” pojawił się po brzegi wypełniony „POCIĄG do WIEDZY” ze swoimi fantastycznymi wagonikami. Jakimi?

Wagon Ludzie, w którym podróżowało z nami mnóstwo ciekawych ludzi, poznanych dzięki projektowi.

Wagon Produkty, zawierający to wszystko, co umielibyśmy zrobić sami po projekcie; a lista jest spora!

Wagon Umiejętności – pozwolił nam się rozwinąć, nabyć wiele wspaniałych cech, które „zabieramy” ze sobą, a do tego możemy się nimi dzielić z innymi.

Wagon Plany / marzenia – tu okazało się, że pociąg nabiera szybkości i nie jest możliwe nagłe „hamowanie”. Jest potrzeba kontynuacji wspólnej podróży, ponieważ pobudzone zostały nasze potrzeby dalszego rozwijania się. I snuły się marzenia o tym, jaki powinien być kolejny projekt i co chcielibyśmy w  nim robić…

Podsumowanie było interesujące i należy się cieszyć, że posiadamy bogactwo, bo tyle dobrego dowiedzieliśmy się o wędrówce po naszym MOŚCIE z Bardzo Młodą Kulturą.

Dziękujemy wszystkim za wspólną podróż „ze smakiem”!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *