START w Przemyślu

Szkoła Podstawowa w Cieplicach (sfera edukacji) w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Oświatowych i Gospodarczych w Dąbrowicy (sfera kultury) we współpracy z Zagrodą edukacyjną „W Międzyczasie” i Nadleśnictwem Sieniawa realizuje projekt pod nazwą „Między nami w Międzyczasie”.

W Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbyło się spotkanie z beneficjentami tegorocznej edycji konkursu na współorganizację inicjatyw, które realizowane będą na terenie województwa podkarpackiego w ramach Programu BMK. Małgorzata Leja, koordynator projektu podpisała umowę o współpracy z Centrum Kulturalnym w Przemyślu, które jest Operatorem Wojewódzkim Programu BMK. Koordynatorem Programu w województwie podkarpackim jest Pani Sylwia Błaut-Kowalczyk, a opiekunem merytorycznym naszego projektu została Pani Beata Nowakowska-Dzwonnik. Mamy nadzieję na ciekawy czas i pomyślną współpracę.

Spotkanie z beneficjentami Spotkanie beneficjentów – Bardzo Młoda Kultura (bmk-ck.pl)

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura 2019-2021

 

 

Małgorzata Leja
koordynator projektu „Między nami w Międzyczasie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *